O nás

  •  

     Společnost  FarmTechnik s.r.o.  byla založena v březnu 2015.  Při  jejím  vzniku  stála  skupina  několika přátel, kteří se  v  oboru zemědělské  strojírenské  výroby,  zemědělského obchodu a  služeb pohybují  již řadu let. Hlavní myšlenkou a  mottem založení  společnosti  je  otevřený, lidský a osobní přístup ke každému zákazníkovi a obchodnímu partnerovi, pochopení jeho přání a  požadavků,  hledání všech  variant   jejich vyřešení k  jeho  plné  spokojenosti  a  důraz na 100%  plnění  všech  dohod a  ujednání  a  to  oběma  stranami. Nemáme ambice rychlého výdělku a snobského způsobu života, ale chceme mít pohodu a radost z práce, kterou děláme, zdravý někdy až adrenalinový způsob řešení vzniklých situací, které nám práce přinese. Chceme také, aby nás a naše rodiny výsledek naší práce uživil a dovolil společnosti kvalitativní rozvoj vpřed, což následně oceníte především Vy, naši zákazníci a obchodní partneři.

     Naším cílem  je  nejen  osobní přístup, vstřícnost a  solidnost  jednání, ale  především  nabídka  kvalitního zboží  podpořená  všestrannými  znalostmi,  zkušenostmi  z oboru, profesionálními službami a poradenstvím, které chceme poskytovat.

     Se spoustou z Vás se setkáváme mnoho let a to jak v osobním tak i pracovním životě. S řadou z Vás nás pojí  přátelské vztahy, sympatie, uznání, respekt k práci, kterou děláte. Věřím, že nejen vzájemné osobní vztahy, ale i naše práce pro Vás a přístup k řešení vzniklých sitací bude vždy k oboustranné spokojenosti.  Aby tomu tak vždy bylo uděláme spolu s Vámi vše, co bude možné. 

     Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.